Możemy zaproponować odpowiednią ofertę ubezpieczenia samochodów firmowych w zależności od wielkości i rodzaju floty pojazdów jaką dysponuje przedsiębiorstwo. Ponadto na życzenie klienta pomagamy w monitorowaniu szkodowości, a nawet stylu jazdy pracowników w celu optymalizacji przyszłych kosztów ochrony ubezpieczeniowej.

 

Dla dużych flot samochodowych przygotowujemy indywidualne programy flotowe.

 

W skład pakietów ubezpieczeniowych dla flot i samochodów firmowych znajdujących się w naszej ofercie mogą wchodzić następujące produkty:

 

  •     Ubezpieczenie OC posiadaczy pojazdów mechanicznych, w tym OC samochodów ciężarowych, ciągników siodłowych i maszyn budowlanych
  •     Ubezpieczenie Auto Casco również w wariancie All Risks dla każdego rodzaju pojazdu
  •     Ubezpieczenie samochodów w leasingu / wynajmie - szczególny zakres wymagany przez leasing
  •     Ubezpieczenie NNW kierowcy i pasażerów oraz ubezpieczenia Driver Casco dla kierowcy w razie wypadku
  •     Ubezpieczenie Car Assistance - zakres uzależniony od tego jak daleko dane auto wyjeżdża i do czego służy
  •     Ubezpieczenie szyb samochodowych - pomaga w ochronie zniżek ubezpieczeniowych i utrzymaniu niskiej stawki
  •     Ubezpieczenie bagażu, w tym np. służbowego sprzętu przewożonego w aucie
  •     Ochrona utraty zniżki - również w wariancie flotowym. Pozwala zabezpieczyć się przed wzrostem stawek ubezpieczeniowych na kolejna auta firmowe w roku polisowym.

 

Ubezpieczamy zarówno samochody leasingowane jak i będące własnością firmy, na warunkach indywidualnych i flotowych.

 

Ubezpieczenie pojazdów na warunkach flotowych lub w pakietach dla firm pozwala na optymalizację kosztów i zakresu ubezpieczenia. Ponadto łącząc ubezpieczenie floty i majątku w jednej firmie uzyskuje się dodatkowe zniżki.

 

Powierzając nam ubezpieczenia samochodów firmowych, zyskacie Państwo pewność, że każda polisa zostanie wznowiona na czas, z odpowiednim zakresem ubezpieczenia i w rozsądnych kosztach, a w razie szkody służymy merytorycznym wsparciem.

 

Pomagamy też wdrażać procedury i systemy monitorowania pojazdów, stylu jazdy kierowców i kontroli szkodowości, które w kolejnych latach mogą przynosić wymierne korzyści w postaci niższej ceny za ubezpieczenie samochodów należących do firmy. Kontrola szkodowości i odpowiednia polityka flotowa, z lub bez użycia monitoringu, poprawia bezpieczeństwo i płynność jazdy, a tym samym chroni nie tylko majątek firmy, ale również najważniejsze jej zasoby w postaci życia i zdrowia pracowników.